Український реєстр токсикологів

Український реєстр токсикологів був створений у відповідь на необхідність міжнародної гармонізації та взаємного визнання кваліфікації в токсикології, які були викладені об'єднанням EuroTox в його статуті для Європейського Зареєстрованого Токсикола (ЕЗТ, ERT).

Національний реєстр був заснований в 2018 році і організований спільно з Українським Товариством Токсикологів (U-Tox). Він є частиною Європейського реєстру токсикологів.

Реєстрація в Українському реєстрі токсикологів відкрита для досвідчених вчених, що займаються токсикологією. ERT повинні мати належну освіту, відповідну кваліфікацію разом з додатковим навчанням для досягнення необхідної компетенції для практики в своїй професії.

Включення в Український реєстр токсикологів здійснюється на термін 5 років, після чого потрібна перереєстрація.

За даним посиланням, Ви зможете знайти правила та вимоги щодо реєстрації в Українському Реєстрі Токсикологів (англійською мовою).

Всю додаткову інформацію про ERT ви можете знайти тут (англійською мовою).

З усіх питань звертайтеся до секретаріату UR-TOX: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Заявку на участь в Українському реєстрі токсикологів можна завантажити тут (англійською мовою).

FaLang translation system by Faboba